Website Manager

American Youth Soccer Organization Providing world class youth soccer programs that enrich children's lives.

Twinsburg AYSO Region 1026

Outdoor (Fall) 2019 Schedule

GameDate Division HomeTeamName VisitingTeamName Field# GameTime
Friday, September 11, 2020 U7/8 Girls U7/8G5 Martin U7/8G1 Forristal 1B 6:30:00 PM
Friday, September 11, 2020 U7/8 Girls U7/8G3 Rotko U7/8G2 Ritley 2A 6:30:00 PM
Friday, September 11, 2020 U7/8 Girls U7/8G6 Kay U7/8G4 Lunn 1B 7:30:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U10 Boys U10B2 Heiss U10B4 Odom 4A 9:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U7/8 Boys U7/8B2 Lyons U7/8B3 Ortwine 4B 9:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 VIP VIP 1 VIP 2 3A 10:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U10 Boys U10B1 Ferry U10B3 Martin 4A 10:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U14 Coed U14C1 Miller U14C2 Rhoads 4B 10:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 HS HS2-Cola HS1-McKenna 1A 10:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U10 Girls U10G4 Tricker U10G2 Soendergaard 4A 11:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U5/6 Girls U5/6G2 Ferry U5/6G3 Griffith 3B 11:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U5/6 Boys U5/6B6 Withers U5/6B2 Ashby 3A 11:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U14 Coed U14C4 Risch U14C3 Heskamp 4B 11:00:00 AM
Saturday, September 12, 2020 U5/6 Girls U5/6G4 Miller U5/6G1 Daniels 3B 12:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U10 Girls U10G3Kroeger U10G1 McDonough 4A 12:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U7/8 Boys U7/8B4 Zimmerman U7/8B8 Hill 4B 12:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U12 Coed U12C3 Mentzer U12C2 Cola 4A 1:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U7/8 Boys U7/8B7 Ralph U7/8B1 Daly 4B 1:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B5 Schwesinger 3A 1:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U12 Coed U12C1 Heskamp U12C4 Spicuzza 4A 2:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U5/6 Boys U5/6B3 Tost U5/6B1 Daugherty 3A 2:00:00 PM
Saturday, September 12, 2020 U7/8 Boys U7/8B6 Griffith U7/8B5 Boazzo 4B 2:00:00 PM






Tuesday, September 15, 2020 U5/6 Girls U5/6G2 Ferry U5/6G4 Miller 3A 6:30:00 PM
Tuesday, September 15, 2020 U5/6 Girls U5/6G1 Daniels U5/6G3 Griffith 3B 6:30:00 PM
Tuesday, September 15, 2020 U7/8 Boys U7/8B1 Daly U7/8B2 Lyons 2A 6:30:00 PM
Tuesday, September 15, 2020 U7/8 Boys U7/8B3 Ortwine U7/8B4 Zimmerman 1B 6:30:00 PM
Wednesday, September 16, 2020 U7/8 Boys U7/8B5 Boazzo U7/8B6 Griffith 2A 6:30:00 PM
Wednesday, September 16, 2020 U7/8 Boys U7/8B7 Ralph U7/8B8 Hill 1B 6:30:00 PM
Wednesday, September 16, 2020 U5/6 Boys U5/6B1 Daugherty U5/6B5 Schwesinger 3A 6:30:00 PM
Wednesday, September 16, 2020 U5/6 Boys U5/6B3 Tost U5/6B2 Ashby 3B 6:30:00 PM
Wednesday, September 16, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B6 Withers 3C 6:30:00 PM
Friday, September 18, 2020 U12 Coed U12C4 Spicuzza U12C2 Cola 2A 6:30:00 PM
Friday, September 18, 2020 U14 Coed U14C3 Heskamp U14C1 Miller 1B 6:30:00 PM
Friday, September 18, 2020 U12 Coed U12C3 Mentzer U12C1 Heskamp 2A 7:30:00 PM
Friday, September 18, 2020 U10 Boys U10B2 Heiss U10B1 Ferry 1B 7:30:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U10 Girls U10G2 Soendergaard U10G1 McDonough 2A 9:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Girls U7/8G1 Forristal U7/8G6 Kay 4B 9:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Boys U7/8B1 Daly U7/8B4 Zimmerman 4A 9:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U10 Girls U10G4 Tricker U10G3Kroeger 2A 10:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 VIP VIP 2 VIP 1 3A 10:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Girls U7/8G5 Martin U7/8G3 Rotko 4B 10:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 HS HS1-McKenna HS2-Cola 1A 10:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U14 Coed U14C4 Risch U14C2 Rhoads 4A 10:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Girls U7/8G2 Ritley U7/8G4 Lunn 4B 11:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U5/6 Girls U5/6G3 Griffith U5/6G2 Ferry 3A 11:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U5/6 Boys U5/6B5 Schwesinger U5/6B6 Withers 5B 11:00:00 AM
Saturday, September 19, 2020 U10 Boys U10B4 Odom U10B3 Martin 2A 12:00:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Boys U7/8B6 Griffith U7/8B2 Lyons 4A 12:00:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U5/6 Boys U5/6B2 Ashby U5/6B4 Delgado 5B 12:00:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U5/6 Girls U5/6G1 Daniels U5/6G4 Miller 3A 1:00:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Boys U7/8B5 Boazzo U7/8B8 Hill 4A 1:00:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U5/6 Boys U5/6B1 Daugherty U5/6B3 Tost 5B 1:00:00 PM
Saturday, September 19, 2020 U7/8 Boys U7/8B3 Ortwine U7/8B7 Ralph 4A 2:00:00 PM






Tuesday, September 22, 2020 U7/8 Girls U7/8G1 Forristal U7/8G2 Ritley 1B 6:30:00 PM
Tuesday, September 22, 2020 U7/8 Girls U7/8G3 Rotko U7/8G4 Lunn 2A 6:30:00 PM
Tuesday, September 22, 2020 HS HS1-McKenna HS2-Cola 1A 6:30:00 PM
Wednesday, September 23, 2020 U7/8 Girls U7/8G5 Martin U7/8G6 Kay 1B 6:30:00 PM
Wednesday, September 23, 2020 U10 Girls U10G1 McDonough U10G4 Tricker 2A 6:30:00 PM
Friday, September 25, 2020 U12 Coed U12C1 Heskamp U12C3 Mentzer 1B 6:30:00 PM
Friday, September 25, 2020 U10 Boys U10B1 Ferry U10B3 Martin 2A 6:30:00 PM
Friday, September 25, 2020 U14 Coed U14C4 Risch U14C1 Miller 1B 7:30:00 PM
Friday, September 25, 2020 U14 Coed U14C3 Heskamp U14C2 Rhoads 2A 7:30:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U12 Coed U12C2 Cola U12C4 Spicuzza 4B 9:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U10 Girls U10G2 Soendergaard U10G1 McDonough 4B 10:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 VIP VIP 1 VIP 2 3A 10:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Girls U7/8G4 Lunn U7/8G2 Ritley 4A 10:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 HS HS2-Cola HS1-McKenna 1A 10:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Boys U7/8B6 Griffith U7/8B3 Ortwine 2A 10:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Girls U7/8G6 Kay U7/8G1 Forristal 4A 11:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Boys U7/8B2 Lyons U7/8B8 Hill 2A 11:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B3 Tost 5A 11:00:00 AM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Girls U7/8G3 Rotko U7/8G5 Martin 4A 12:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U5/6 Girls U5/6G2 Ferry U5/6G1 Daniels 5B 12:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Boys U7/8B5 Boazzo U7/8B1 Daly 2A 12:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U5/6 Boys U5/6B5 Schwesinger U5/6B2 Ashby 5A 12:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U10 Boys U10B4 Odom U10B2 Heiss 4B 1:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U5/6 Boys U5/6B6 Withers U5/6B1 Daugherty 5A 1:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U5/6 Girls U5/6G3 Griffith U5/6G4 Miller 5B 2:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U10 Girls U10G3Kroeger U10G4 Tricker 4B 2:00:00 PM
Saturday, September 26, 2020 U7/8 Boys U7/8B7 Ralph U7/8B4 Zimmerman 2A 2:00:00 PM






Tuesday, September 29, 2020 U10 Girls U10G2 Soendergaard U10G3Kroeger 1B 6:30:00 PM
Tuesday, September 29, 2020 U12 Coed U12C2 Cola U12C3 Mentzer 2A 6:30:00 PM
Wednesday, September 30, 2020 U10 Boys U10B2 Heiss U10B1 Ferry 1B 6:30:00 PM
Wednesday, September 30, 2020 U10 Boys U10B3 Martin U10B4 Odom 2A 6:30:00 PM
Friday, October 2, 2020 U12 Coed U12C3 Mentzer U12C4 Spicuzza 2A 6:30:00 PM
Friday, October 2, 2020 U14 Coed U14C4 Risch U14C2 Rhoads 1B 6:30:00 PM
Friday, October 2, 2020 U12 Coed U12C1 Heskamp U12C2 Cola 2A 7:30:00 PM
Friday, October 2, 2020 U10 Boys U10B2 Heiss U10B3 Martin 1B 7:30:00 PM
Saturday, October 3, 2020 U10 Girls U10G4 Tricker U10G3Kroeger 1B 9:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Girls U7/8G4 Lunn U7/8G5 Martin 4A 9:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Boys U7/8B7 Ralph U7/8B8 Hill 2A 9:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 VIP VIP 2 VIP 1 3A 10:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U10 Boys U10B4 Odom U10B1 Ferry 4B 10:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Girls U7/8G3 Rotko U7/8G6 Kay 2A 10:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 HS HS1-McKenna HS2-Cola 1A 10:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Boys U7/8B2 Lyons U7/8B5 Boazzo 1B 10:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U14 Coed U14C3 Heskamp U14C1 Miller 4A 10:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Girls U7/8G2 Ritley U7/8G1 Forristal 2A 11:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B1 Daugherty 3C 11:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U5/6 Girls U5/6G1 Daniels U5/6G2 Ferry 5A 11:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Boys U7/8B6 Griffith U7/8B1 Daly 1B 11:00:00 AM
Saturday, October 3, 2020 U5/6 Boys U5/6B6 Withers U5/6B3 Tost 3C 12:00:00 PM
Saturday, October 3, 2020 U5/6 Girls U5/6G3 Griffith U5/6G4 Miller 5A 12:00:00 PM
Saturday, October 3, 2020 U7/8 Boys U7/8B4 Zimmerman U7/8B3 Ortwine 1B 12:00:00 PM
Saturday, October 3, 2020 U5/6 Boys U5/6B2 Ashby U5/6B5 Schwesinger 3C 1:00:00 PM
Saturday, October 3, 2020 U10 Girls U10G1 McDonough U10G2 Soendergaard 1B 2:00:00 PM






Tuesday, October 6, 2020 U14 Coed U14C1 Miller U14C2 Rhoads 1B 6:30:00 PM
Tuesday, October 6, 2020 U14 Coed U14C3 Heskamp U14C4 Risch 2A 6:30:00 PM
Wednesday, October 7, 2020 U12 Coed U12C1 Heskamp U12C4 Spicuzza 1B 6:30:00 PM
Friday, October 9, 2020 U14 Coed U14C1 Miller U14C3 Heskamp 1B 6:30:00 PM
Friday, October 9, 2020 U12 Coed U12C3 Mentzer U12C4 Spicuzza 2A 6:30:00 PM
Friday, October 9, 2020 U12 Coed U12C1 Heskamp U12C2 Cola 2A 7:30:00 PM
Friday, October 9, 2020 U10 Boys U10B4 Odom U10B2 Heiss 1B 7:30:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U10 Boys U10B3 Martin U10B1 Ferry 4B 9:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U14 Coed U14C2 Rhoads U14C4 Risch 2A 9:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U10 Girls U10G4 Tricker U10G1 McDonough 2A 10:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 VIP VIP 1 VIP 2 3A 10:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 HS HS2-Cola HS1-McKenna 1A 10:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U10 Girls U10G2 Soendergaard U10G3Kroeger 2A 11:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Girls U7/8G4 Lunn U7/8G3 Rotko 4B 11:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U5/6 Boys U5/6B5 Schwesinger U5/6B1 Daugherty 3B 11:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Boys U7/8B7 Ralph U7/8B5 Boazzo 1B 11:00:00 AM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Girls U7/8G1 Forristal U7/8G6 Kay 2A 12:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B6 Withers 3B 12:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U5/6 Girls U5/6G4 Miller U5/6G1 Daniels 3C 12:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Boys U7/8B6 Griffith U7/8B8 Hill 1B 12:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U5/6 Girls U5/6G2 Ferry U5/6G3 Griffith 3C 1:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Girls U7/8G5 Martin U7/8G2 Ritley 1B 1:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U5/6 Boys U5/6B3 Tost U5/6B2 Ashby 3B 1:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Boys U7/8B4 Zimmerman U7/8B2 Lyons 2A 1:00:00 PM
Saturday, October 10, 2020 U7/8 Boys U7/8B3 Ortwine U7/8B1 Daly 2A 2:00:00 PM






Friday, October 16, 2020 U7/8 Girls U7/8G1 Forristal U7/8G4 Lunn 1B 6:30:00 PM
Friday, October 16, 2020 U7/8 Boys U7/8B1 Daly U7/8B5 Boazzo 2A 6:30:00 PM
Friday, October 16, 2020 U7/8 Boys U7/8B4 Zimmerman U7/8B7 Ralph 2A 7:30:00 PM
Friday, October 16, 2020 U7/8 Girls U7/8G2 Ritley U7/8G5 Martin 1B 7:30:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U12 Coed U12C1 Heskamp U12C3 Mentzer 1B 9:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 U14 Coed U14C2 Rhoads U14C1 Miller 4B 9:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 U14 Coed U14C3 Heskamp U14C4 Risch 4B 10:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 VIP VIP 2 VIP 1 3A 10:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 HS HS1-McKenna HS2-Cola 1A 10:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 U10 Boys U10B3 Martin U10B2 Heiss 4B 11:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 U5/6 Boys U5/6B2 Ashby U5/6B3 Tost 5B 11:00:00 AM
Saturday, October 17, 2020 U7/8 Girls U7/8G6 Kay U7/8G3 Rotko 4A 12:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U7/8 Boys U7/8B8 Hill U7/8B6 Griffith 4B 12:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U5/6 Boys U5/6B1 Daugherty U5/6B5 Schwesinger 5B 12:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U5/6 Girls U5/6G1 Daniels U5/6G4 Miller 5A 12:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U10 Girls U10G1 McDonough U10G4 Tricker 1B 1:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U5/6 Girls U5/6G3 Griffith U5/6G2 Ferry 5A 1:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B6 Withers 5B 1:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U12 Coed U12C4 Spicuzza U12C2 Cola 4B 1:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U10 Girls U10G2 Soendergaard U10G3Kroeger 1B 2:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U10 Boys U10B4 Odom U10B1 Ferry 4A 2:00:00 PM
Saturday, October 17, 2020 U7/8 Boys U7/8B3 Ortwine U7/8B2 Lyons 4B 2:00:00 PM






Friday, October 23, 2020 U10 Girls U10G4 Tricker U10G2 Soendergaard 2A 6:30:00 PM
Friday, October 23, 2020 U7/8 Boys U7/8B6 Griffith U7/8B4 Zimmerman 1B 6:30:00 PM
Friday, October 23, 2020 U7/8 Boys U7/8B8 Hill U7/8B1 Daly 2A 7:30:00 PM
Friday, October 23, 2020 U7/8 Girls U7/8G4 Lunn U7/8G1 Forristal 1B 7:30:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U7/8 Boys U7/8B3 Ortwine U7/8B5 Boazzo 4A 9:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 VIP VIP 1 VIP 2 3A 10:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U10 Boys U10B4 Odom U10B2 Heiss 2A 10:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U7/8 Girls U7/8G2 Ritley U7/8G6 Kay 4B 10:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 HS HS2-Cola HS1-McKenna 1A 10:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U10 Boys U10B1 Ferry U10B3 Martin 1B 10:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U14 Coed U14C4 Risch U14C3 Heskamp 4A 10:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U7/8 Girls U7/8G3 Rotko U7/8G5 Martin 2A 11:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U5/6 Boys U5/6B6 Withers U5/6B2 Ashby 5A 11:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U14 Coed U14C1 Miller U14C2 Rhoads 4A 11:00:00 AM
Saturday, October 24, 2020 U10 Girls U10G3Kroeger U10G1 McDonough 4B 12:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U5/6 Boys U5/6B1 Daugherty U5/6B4 Delgado 5A 12:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U5/6 Girls U5/6G3 Griffith U5/6G1 Daniels 3C 12:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U12 Coed U12C4 Spicuzza U12C1 Heskamp 1B 12:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U5/6 Girls U5/6G2 Ferry U5/6G4 Miller 3C 1:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U7/8 Boys U7/8B2 Lyons U7/8B7 Ralph 4A 1:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U5/6 Boys U5/6B5 Schwesinger U5/6B3 Tost 5A 1:00:00 PM
Saturday, October 24, 2020 U12 Coed U12C2 Cola U12C3 Mentzer 1B 1:00:00 PM






Friday, October 30, 2020 U10 Girls U10G4 Tricker U10G1 McDonough 2A 6:30:00 PM
Friday, October 30, 2020 U7/8 Girls U7/8G5 Martin U7/8G6 Kay 1B 6:30:00 PM
Friday, October 30, 2020 U10 Girls U10G3Kroeger U10G2 Soendergaard 1B 7:30:00 PM
Friday, October 30, 2020 U12 Coed U12C2 Cola U12C4 Spicuzza 2A 7:30:00 PM
Saturday, October 31, 2020 U10 Boys U10B1 Ferry U10B4 Odom 4A 9:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U7/8 Boys U7/8B2 Lyons U7/8B6 Griffith 2A 9:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U7/8 Girls U7/8G2 Ritley U7/8G3 Rotko 1B 9:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U12 Coed U12C3 Mentzer U12C1 Heskamp 4B 9:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 VIP VIP 2 VIP 1 3A 10:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U10 Boys U10B2 Heiss U10B3 Martin 4A 10:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U7/8 Boys U7/8B1 Daly U7/8B7 Ralph 1B 10:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U7/8 Girls U7/8G4 Lunn U7/8G1 Forristal 4B 10:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 HS HS1-McKenna HS2-Cola 1A 10:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U7/8 Boys U7/8B8 Hill U7/8B4 Zimmerman 4B 11:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U5/6 Boys U5/6B1 Daugherty U5/6B3 Tost 3C 11:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U5/6 Girls U5/6G1 Daniels U5/6G3 Griffith 3B 11:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U14 Coed U14C3 Heskamp U14C2 Rhoads 2A 11:00:00 AM
Saturday, October 31, 2020 U7/8 Boys U7/8B5 Boazzo U7/8B3 Ortwine 1B 12:00:00 PM
Saturday, October 31, 2020 U5/6 Boys U5/6B2 Ashby U5/6B6 Withers 3C 12:00:00 PM
Saturday, October 31, 2020 U5/6 Girls U5/6G4 Miller U5/6G2 Ferry 3B 12:00:00 PM
Saturday, October 31, 2020 U14 Coed U14C4 Risch U14C1 Miller 2A 12:00:00 PM
Saturday, October 31, 2020 U5/6 Boys U5/6B4 Delgado U5/6B5 Schwesinger 3C 1:00:00 PM

National Partners

Contact Us

Twinsburg AYSO Region 1026

P.O. Box 850 
Twinsburg, Ohio 44087

Email Us: [email protected]
Phone : 330-405-0678
Copyright © 2020 Twinsburg AYSO Region 1026  |  Privacy Statement |  Terms Of Use |  License Agreement |  Children's Privacy Policy  Login